Semilac | Semiflash Mermaid, Semiflash Aurora

Semilac od dłuższego czasu co chwilę zaskakuje nas nowościami. To już kolejny czas, kiedy wychodzą nowe pyłki. W ofercie możemy znaleźć pyłki, które imitują lustro, holograficzne, zmieniające kolor pod wpływem światła UV, galaktyczne, a tym razem mamy coś, co tworzy piękną poświatę na paznokciach. Standardowy efekt syrenki, który mnie urzekł swoją jakością! Oraz dwa inne, które pozostawiają na paznokciu piękną poświatę.


W kolekcji Semilac możemy odnaleźć już trzydzieści trzy pyłki, a każdy z nich jest przepiękny i ma w sobie coś niesamowitego. We wstępie pisałam Wam jakie efekty możemy dostać w ofercie, teraz chciałabym się jednak skupić na nowościach.
Nowe pyłki to nic innego jak klasyczny efekt syrenki (Semiflash Mermaid), który idealnie dopełnia każdy manicure, nawet z najprostszego robi bardzo atrakcyjny manicure.
Semilac Aurora to pyłki niezwykle mocno zmielone, które na paznokciu wyglądają jak mocno błyszcząca poświata koloru. W ofercie mamy dwa odcienie tego efektu.


Poniżej przedstawiam Wam pyłki wtarte w różne kolory, chciałam Wam przedstawić, że zależnie od koloru, efekt końcowy będzie zawsze inny. Kolory, których użyłam (od góry) to: 031 Black Diamond, 221 Smoky Beige z wyjątkowej kolekcji Business Line oraz 155 Ivory Cream.
Zestawiłam te trzy nowości wraz z jednym z pierwszych pyłków z oferty Semilac, ponieważ w swojej konsystencji i efekcie końcowym wydaje mi się być bardzo podobny, ponadto jest to jeden z moich ulubionych pyłków Semilac - mowa tu o Semiflash Mirror 07 Blue Dragonfly (do kupienia tutaj).


Semiflash Mermaid 683 - Klasyczna syrenka, która ma poświatę złotawo - zieloną. Uwielbiam jakość tej syrenki, wcześniejsze, które miałam były nieużywane ze względu na jakość, jednak ta jest obłędna!

Semiflash Aurora Gold&Green 681 - Piękna aurora, której poświata mieni się między zielenią, a złotem, w zależności od koloru bazowego. Mój ulubiony efekt jest na kolorze Soft Beige.

Semiflash Aurora Pink 682 - Obłędny kolor, na czerni zdecydowanie mnie oczarował, mimo, że nie jestem największą fanką fuksji i fioletów. Tutaj jest niepowtarzalny.

Semiflash Mirror 07 Blue Dragonfly - Przepiękny, według mnie niedoceniony pyłek, który opalizuje na błękitno-fioletowo. Przepięknie wygląda ze zgaszonymi błękitami.


Jak aplikować?

Po prawidłowym przygotowaniu płytki paznokcia, nakładamy bazę + utwardzamy, następnie dwa kolory wybranego koloru + utwardzamy. Efekt Mermaid należy nakładać na warstwę dyspersyjną (lepką) lakieru hybrydowego, więc jeśli chcecie nałożyć ten Semiflash na kolor czarny (031 Black Diamond, który pozbawiony jest tej warstwy), należy nałożyć klasyczny Top Semilac, a następnie wetrzeć pyłek. Aby zakończyć manicure należy nałożyć ulubiony top i znowu utwardzić.
W przypadku Efekt Aurora (i pozostałe pyłki Semilac) należy nałożony i utwardzony kolor pomalować Topem No Wipe, ponieważ efekt ten wychodzi tylko na warstwie bez dyspersji. Jeśli chcecie nałożyć go na kolor czarny - nie trzeba pokrywać koloru Topem No Wipe przed nałożeniem efektu. Następnie należy zabezpieczyć manicure ulubionym topem.

Na koniec polecam oliwkę do skórek*


*Dziewczyny, jeśli wybieracie się na Pokaz Semilac w Warszawie 19.11 obserwujcie mnie na Instagramie! Na swoim Instastory co jakiś czas wrzucam obrazek, który należy zescreenować, a następnie pokazać przy rejestracji. Dzięki temu możecie otrzymać oliwkę o zapachu kokosowym <3
Mój instagram @paulina.blog :)


Używacie efektów na paznokciach? Według mnie jest to szybka i najprostsza forma zdobienia paznokci! <3

Inne efekty Semilac na moim blogu:

Osiem nowych pyłków Semiflash | Kameleony od Semilac
Semilac Semiflash Galaxy | Manicure galaktyczny | Semilac 511 Insomnia

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl