Semilac Sweather Weather

To właśnie wczoraj wyszła najnowsza, iście jesienna kolekcja lakierów hybrydowych Semilac. Każdy z nas ma chyba w sobie cząstkę jesieni, czyli ulubiony jesienny sweter, herbatka i wieczorny film. Właśnie z tym kojarzy się ta kolekcja - lekko pomechacona, pastelowa, idealna na tą słoneczną jesień. Chodźcie zobaczyć z bliska tą wyjątkową, limitowaną edycję.


Pierwszym lakierem, który mógłby imitować sweterek jest lakier 222 Wolly, który można zdobyć jedynie na pokazach Semilac bądź przy ciekawych konkursach. Już dzięki temu lakierowi można wyobrazić sobie ciepłe łóżeczko z kakao w ręku. Jest jasno szary i ma w sobie drobinki, paseczki, w różnych, ale równie pastelowych kolorach. Tak samo ta kolekcja ma w sobie różne paprochy imitujące wełniany sweter. 


Cała kolekcja obejmuje sześć pastelowych kolorów, które nadają efekt tkaniny. Jest to wyjątkowa, bo limitowana edycja lakierów - zapewne do wykończenia zapasów. Każdy kolor to inny odcień pasteli:

548 Windy Day - miętowo, zielonkawy kolor z meszkiem

549 Cold As Ice - błękit, który iskrzy się od drobinek, które wyglądają jak mróz

550 Stay In Bed - jasno szary fiolet z meszkiem, właśnie w takim kolorze byłoby idealnie pic kakao w jesienny wieczór

551 Tea, Please - neutralny roz z meszkiem

552 Time To Wine - ciepły odcień różu z drobinami

553 Lazy Morning - myśle, że to będzie hit, wyglada jak ulubieniec wszechczasow Semilac 135 Frappe, ale z drobinami


Jeśli chcecie poczytać więcej ba temat tej kolekcji - zapraszam na stronę Semilac, gdzie możecie także poczytać o inspiracjach marki. Kliknij tutaj, żeby poczytać o Sweater Weather


Upatrzylyscie dla siebie jakiś kolor z tej kolekcji?

Pozdrawiam, Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl