Urodzinowa kolekcja Celebrate i konkurs!

W ostatnim czasie było wiele okazji do celebracji. Moje urodziny, Semilac obchodził 5 rocznicę założenia marki (jestem od nich starsza o 20 lat! :O), a poza tym są wakacje, więc cudowną pogodę za oknem także należy celebrować. Z tej okazji razem z marką Semilac chcieliśmy rozdać trzy zestawy najnowszej kolekcji Celebrate. Ale jeszcze przed tym... przedstawię Wam całą kolekcję.


Kolekcja powstała z okazji piątych urodzin marki Semilac. Zaprojektowały ją dwie ambasadorki - Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak. Kolory są uzewnętrznieniem celebracji, emocji, a przede wszystkim światowych trendów modowych. Według mnie kolory idealnie wpisują się w letni, wakacyjny klimat. Są słoneczne, ale możemy znaleźć też tu kropelkę wody, a także kolorowe kwiaty. Inspiracje były bardzo szerokie, za co szczerze dziękujemy, jako użytkowniczki lakierów Semilac. Co nowego w tej kolekcji? Także pędzelki mają być bardziej zaokrąglone, co ma ułatwić nakładanie produktu aż pod same skórki.
530 Delicate White - biel o delikatnym tonie, kość słoniowa. Miałam go na paznokciach już dwa razy z rzędu, mój faworyt!

531 Joyfull Yellow - mocny żółty, ale nie neonowy kolor. Nasycony, o słonecznej barwie. Wspominałam o nim w poście o żółtych odcieniach Semilac tutaj.

532 Kind Apricot - cielista morela, idelna na lato, pięknie współgra z opalenizną.

533 Brave Coral - ciepły róż, który w słońcu jest bardziej neonowy, a w sztucznym świetle jest bardziej miękki. Ja przedstawiam go Wam w jasnym pomieszczeniu przy świetle dziennym.

534 Freedom Blue - odcień nieba! Chłodny, ciemny błękit.

535 Power Cobalt - jasny granat, kobalt. Konkurencja dla mojego ukochanego 171 Porto Marine.


Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie należy skomentować ten post i napisać, który z kolorów najbardziej odpowiada Twojej osobowości i dlaczego.  Moim kolorem jest zdecydowanie 530 Delicate White, który dobrze określa mój minimalizm w ubiorze, makijażu, biżuterii. Świetnie dopasowuje się do każdej z moich stylizacji i nastroju.
Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 10 sierpnia 2018 roku.
Wygrywają trzy osoby, a każda z nich całą kolekcję Celebrate! Warto?

Regulamin znajduje się tutaj.


Wyniki konkursu:

Aleksandra - 534 Freedom Blue, bo "I'm Blue dabu diba du daj", więc ten kolorek odzwierciedla mój nastrój, a poza tym "wolność" i "niebieski" to po prostu wakacyjne połączenie, od razu pomyślałam o tym, jak ten kolor w tym momencie do mnie pasuje - siedzę w niebieskim basenie, patrząc na niebieskie niebo w niebieskim kostiumie kąpielowym. 😀

Apatura Iris - Najtrafniej moją osobowość odzwierciedla 530 Delicate White. Jak sama nazwa wskazuje jestem dosyć delikatną osobą, bardzo wrażliwą. Wzruszają mnie nawet reklamy :), zawsze reaguję na krzywdę ludzi i zwierząt, staram się pomagać niezależnie od tego, czy dostaję coś w zamian. Jestem zdania, że karma do nas wróci, niezależnie czy teraz, czy w późniejszym czasie. Kolor 530 byłby idealnym uzupełnieniem mojego delikatnego charakteru oraz stylizacji, które są klasyczne, a jak wiadomo biel pasuje niezależnie od ubioru i okazji

Ada Szczepańska - Uwielbiam wszelkiego rodzaju róże i jak tylko spojrzałam na kolekcję od razu wpadł mi w oko odcień 533❤️ Zawsze lubiłam mocne i rzucające się w oczy kolory, ponieważ ja sama jestem taka, ze wszędzie mnie pełno, wiecznie rozgadana i szalona;) Ale tylko w znajomym gronie;) Gdyby znajomi zobaczyli ten kolor na moich paznokciach powiedzieliby: to jest właśnie taki twój kolor! Także koniecznie musi pojawić się w moich zbiorach :)

Bardzo proszę o jak najszybsze przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) na mojego maila paulina@paulinablog.pl


Powodzenia!
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl