Perfect Match by Semilac | Pomadki & lakiery hybrydowe

Pamiętacie serię, którą prowadziłam praktycznie na samym początku bloga? Nazywała się Perfect Match. Moim celem było znalezienie idealnego duetu pomadki i lakieru do paznokci w identycznym kolorze. Było to bardzo dawno, kiedy używałam jeszcze lakierów klasycznych. Teraz Semilac wychodzi na przeciw moim, ale myślę, że także Waszym upodobaniom. Trwały manicure i trwała pomadka w tym samym kolorze. Pokażę Wam dziś kolory duetów, które posiadam.


W swojej kolekcji posiadam siedem takich duetów, jednak marka Semilac oferuje aż dwadzieścia kolorów pomadek matowych. Cała koncepcja wyprodukowania i wydania przez Semilac kosmetyków kolorowych została mocno komentowana w sieci. W większości to pozytywne opinie - tak samo jak moja! Uwielbiam trwałość lakierów Semilac, a moja pierwsza myśl była skierowana właśnie ku temu - jeśli trwałość pomadek będzie tak dobra jak lakierów, to jestem na tak! I dalej potrzymuję, nawet po kilku miesiącach używania (praktycznie non stop!).


Poniżej pokazuję Wam swatche moich kolorów pomadek:


A tutaj zestawienie pomadek razem z lakierami. Specjalnie użyłam Top Mat Total No Wipe, żeby kolor był dobrze oddany i dopasowany do pomadki:


012 Pink Cherry - fioletowo różowy kolor, ciemna fuksja o neutralnym zabarwieniu

121 Ruby Charm - odblaskowy, ciemny róż, odcień chłodny

065 Wild Strawberry - różowa czerwień, piękny, mój ulubiony kolor

064 Pink Rose - delikatny, różany kolor, odcień ciepły, tutaj pokazywałam go na moim Instagramie

097 Indian Roses - jeden z bardziej popularnych lakierów Semilac, neutralny beżo-róż

527 Burgundy - na każdych ustach wygląda inaczej, lakier nieco ciemniejszy od pomadki

039 Sexy Red - najpiękniejsza czerwień ever, kolor neutralny, dosyć jasny, będzie pasował wielu karnacjom, od bladziochów po opalone ciała


Sama pomadka ma klasyczny aplikator, tak samo klasyczne, czarno-srebrne opakowanie. Nie zauważyłam ścierania napisów z opakowania, więc to duży plus! Wierzcie mi, że nawet Kat Von D mi się ściera, mieszkając tylko w toaletce... 
Konsystencja tych pomadek jest bardzo płynna, ale nadal mocno napigmentowana. Wystarczy jedno pociągnięcie po ustach, żeby pokryć je całkowicie kolorem. Aplikator pozwala także na idealne wyrysowanie ust (nawet moich, asymetrycznych ;)).
Jeśli chodzi o trwałość - pomadka trzyma się bardzo długo, od nałożenia (trzeba poczekać, żeby dobrze wyschła, wtedy trwałość wzrasta), aż po zjedzenie czegoś tłustszego (czyli jak każda pomadka matowa dobrej jakości).
Jeszcze w żadnej pomadce nie zauważyłam zużycia, a wierzcie mi, lubię je i używam ich na codzień.
W kolorach, które ja posiadam tylko 527 Burgundy różni się nieco na paznokciach (lakier jest ciemniejszy) w zestawieniu z ustami. Poza tym widziałam tą pomadkę na kilku osobach i naprawdę jej wygląd zależy od koloru cery, pigmentacji ust. Jestem nią zachwycona, bo idealnie dostosowuje się do każdego typu cery!


Lubicie połączenia kolorystyczne usta-paznokcie? Ja uwielbiam! A jest tu ktoś, kto pamięta moją starą serię Perfect Match? :D Jestem bardzo ciekawa!

Pomadki Semilac możecie kupić w tym miejscu.

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl