Jak wybrać bazę i top do manicure hybrydowego?

Każda z nas ma inne wymagania i potrzeby dotyczące bazy pod kolorowy lakier hybrydowy. Każda z nas lubi także inne wykończenie manicure hybrydowego - jedna z nas chce, żeby top błyszczał mocno, a inna będzie potrzebowała maksymalnego matu (tak jak z makijażem!). Dziś wychodząc na przeciw moim zbiorczym postom z zestawieniami lakierów hybrydowych postanowiłam pokazać Wam bazy i topy marki Semilac oraz przedstawić moich ulubieńców. Może ten krótki przewodnik pomoże Wam wybrać odpowiedni produkt dla siebie.


Bazy
 
Semilac Base - klasyczna baza pod lakier hybrydowy. Wystarczy cienka warstwa, żeby zabezpieczyć płytkę przed kolejnymi warstwami. Łatwa w użyciu.
konsystencja - rzadka
cena 33 zł


Semilac Vitamin Base - baza wzbogacona o witaminę E oraz B5, która ma działać delikatniej na płytkę paznokcia. Producent zapewnia 14dniową trwałość, jednak przy prawidłowym opracowaniu płytki z mojego doświadczenia utrzymuje się dłużej.
konsystencja - rzadka
cena 29, 99 zł


Semilac Leveller Base - baza samopoziomująca, szczególnie przeznaczona dla nierównych płytek paznokcia. Można nią nabudować płytkę paznokcia. Pięknie wygładza płytkę paznokcia.
konsystencja - dosyć gęsta 
cena 33 zł


Semilac Extend Base - samopoziomująca baza, którą można nabudować płytkę paznokcia, wyrównać ją, a także przedłużyć paznokieć aż do 1 cm. Twarda, jednak elastyczna. Instrukcja krok po kroku i moja opinia tutaj. 
konsystencja - najgęstsza z baz Semilac
cena 33 zł


Semilac Base/Top 2in1 - produkt, który możemy wykorzystać jako bazę i top. Pozwala nam to na oszczędność pieniążków i miejsca. Ma dobrą przyczepność i łatwo się rozprowadza. Posiada warstwę dyspersyjną, którą po użyciu jako top należy przetrzeć cleanerem. Nie jest to zalecane w przypadku użycia jako bazy.
konsystencja - średnia gęstość
cena 29, 99 złTopy

Semilac Top
- klasyczny top Semilac. Chroni kolorowy lakier hybrydowy i ma wysoki połysk. Jest idealny w przypadku użycia efektu syrenki (klik), ponieważ bezproblemowo przykleja się do warstwy dyspersyjnej tego topu. Po utwardzeniu należy go przetrzeć cleanerem. 
konsystencja - średnio gęsty
cena 29, 99 zł


Semilac Top No Wipe
- top bez warstwy dyspersyjnej (nie wymaga przemywania po utwardzeniu w lampie). Dedykowany do pyłków typu Semiflash (jeśli chcecie zobaczyć pyłki Semilac kliknijcie tutaj). Posiada bardzo błyszczące wykończenie, imitujący mokry paznokieć.
konsystencja - rzadki
cena 37 zł


Semilac Top Mat Satin - top, który nadaje satynowe wykończenie. Szczególnie dobrze wygląda na perłowych lakierach, imitując matową płytkę paznokcia z pyłkiem. Bardzo przyjemny produkt. Wymaga przemycia cleanerem po utwardzeniu.
konsystencja - średnia gęstość
cena 29, 99 zł


Semilac Top Mat Total
- top, który nadaje klasyczny matowy efekt. Nadaje przyjemną w dotyku powierzchnię płytce paznokcia. Każdy lakier pokryty tym kolorem wygląda nieco inaczej w wykończeniu matowym. Wymaga przemycia cleanerem po utwardzeniu.
konsytencja - średnio gęsty
cena 37 zł


Semilac Top Mat Total No Wipe - bardzo matowy top, który nadaje paznokciom efekt zamszu. Nie posiada warstwy dyspersyjnej, dlatego po utwardzeniu nie trzeba przemywać go cleanerem. Mój totalny ulubieniec!
konsystencja - rzadki
cena 29, 99 złMoje top 3

Poza przedstawieniem Wam wszystkich lakierów bazowych i topowych marki Semilac, chciałam Wam także pokazać, które z nich są moimi ulubieńcami. Wybrałam trójkę, bez której nie wyobrażam sobie już manicure hybrydowego. Uwielbiam tą trójcę w połączeniu i każdy z osobna. Ale nie przedłużając - napiszę Wam dlaczego każdy z nich jest dla mnie tak wyjątkowy.

Baza Extend - kocham nad życie! Nie raz uratowała mnie z opresji złamanego bądź nadłamanego paznokcia. Świetnie sobie poradził z każdym z nich, a dzięki niej przedłużanie nie jest mi już straszne.

Klasyczny Top Semilac - uwielbiam go za łatwość obługi i po prostu klasykę. Lubię ten moment, kiedy po utwardzeniu go przecieram wacikiem zwilżonym cleanerem, a następnie paznokieć jest już gotowy. Czasami biorę także suchy wacik i jeszcze poleruję ten top.

Top Mat Total No Wipe - zakochałam się w nim dopiero niedawno, ale wierzcie mi - już po pierwszym użyciu! Lubię patrzeć, kiedy pod lampą zamienia się w całkowicie matowy. Nie wyciera się z idealnego matu do błysku, nawet po dwóch czy trzech tygodniach. Polecam każdemu!


Jakie bazy i topy są Waszymi wymarzonymi i ulubionymi? Jaki kolejny post zbiorczy chciałybyście przeczytać? A może zobaczyć zestawienie i porównanie konkretnych kolorów?

Pozdrawiam,
P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl