Beauty Days 2017

W poprzednim tygodniu zostałam zaproszona na śniadanie prasowe wydarzenia, które ma się odbyć w najbliższy weekend. Wiecie o czym mowa? Tak, to targi Beauty Days. Niesamowicie cieszę się, że będę mogła wziąć udział w jednym i drugim, a to dlatego, że... jeszcze nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w targach beauty! Nowe doświadczenia, to coś, co uwielbiam, szczególnie jeśli chodzi o tę branżę. 

Wydarzenie, na które zostałam zaproszona odbyło się w pięknym, eleganckim miejscu zwanym Akademia. Na śniadaniu prasowym, wraz z innymi blogerkami, mogłyśmy poznać organizatorów wydarzenia, usłyszeć o ich planach. Głównym zamiarem jest poszerzenie targów do poziomu międzynarodowego, i wiecie co? Według mnie to ma wielką szansę! A dlaczego? Miejsce, w którym mają odbywać się targi mają świetną lokalizację - chociażby dojazd do lotniska. Jest to jedno z większych tego typu miejsc - Ptak Expo Warsaw. W tym miejscu organizowane są wszelkie targi, nie tylko beauty, ale na nich się dziś skupię. Sama nie widziałam tego miejsca na żywo, jednak po kilku słowach na ten temat jestem wręcz przekonana, że jest ogromne. Lokalizacja miejsca to Nadarzyn, na południowy-wschód od Warszawy.


Na śniadaniu prasowym zostałyśmy także poinformowane o planie targów, a także gwiazdach, które pojawią się na wydarzeniu. Po krótce opowiem Wam, co najbardziej mnie zainteresowało. 


Beauty Days zaczynają się już w piątek 19 maja. W związku z tym, że są to targi fryzjersko-kosmetyczne rozpoczną je panowie Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, których znam z programu Ostre Cięcie. Bardzo charyzmatyczni fryzjerzy, którzy będą radzić na tematy fryzjerskie. Tego dnia będzie można także zobaczyć nowoczesny zabieg odmładzania, oczyszczania i rewitalizacji skóry z Hydrafacial (na konferencji była przemiła pani, która bardzo zainteresowała mnie tym zabiegiem, więc nie omieszkam podejść na stoisko). Kolejnym ciekawym punktem jest spotkanie z makijażyską Ewą Gil, która pokaże nam makijaż wieczorowy. Ostatni punkt, który bardzo mnie zainteresował to warsztaty na temat social media - wiecie przecież, że jest to nieodłączny element blogowania. Wszystko to zwieńczy koncert Edyty Górniak.

Kolejny dzień jest również ekscytujący, ponieważ odbędą się Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Indigo Nails. Pokaz będzie miała Szkoła Makijażu Gosh Copenhagen. W związku z tym, że jestem mistrzem braku motywacji na pewno wybiorę się na zajęcia motywacyjne pod tytułem "Obudź swój wewnętrzny Skarb". Poza stosem poradników na temat motywacji przydadzą się także warsztaty! 

Ostatni dzień targów to spotkanie z wieloma osobistościami, takimi jak Red Lipstick Monster, KatOsu, Mają Sablewską, którą uwielbiam! Pierwsze dwie panie youtuberki będą miały okazję podebatować, jak mniemam na tematy beauty. Odbędą się także szkolenia stylizacji rzęs, które również brzmią ciekawie, ponieważ nigdy nie miałam okazji przedłużać i liftingować rzęs, jednak mocno się nad tym zastanawiam. Mam nadzieję, że uzyskam na ten temat kilka odpowiedzi.

Podsumowując - każdy dzień jest warty sprawdzenia, odwiedzenia targów, ponieważ poza stoiskami firm można trafić na bardzo ciekawe warsztaty i wydarzenia.

 
Jako uczestniczki śniadania prasowego zostałyśmy obdarowane pięknym boxem, który po otworzeniu wypełnił pomieszczenie przepięknym zapachem. Prawda jest taka, że poza zapachem produkty Spa od Indigo są także dobrej jakości. Olejek do skórek błyskawicznie je regeneruje, a lioton do ciała na pewno przyda się mojej przesuszonej skórze. Mam w planach zapoznać się też bliżej z masłem shea, które pachnie równie pięknie.


Cieszę się, że moje ukochane wydarzenie jakim jest Meet Bueaty połączyło siły wraz z Beauty Days - blogerzy będą mogli skorzystać z obydwu tych wydarzeń, w jednej kapsułce! Brawa dla organizatorów :)

Dziewczyny, wybieracie się na targi i MB? Dajcie znać, może się zobaczymy <3

Pozdrawiam,
P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl