Osiem nowych pyłków Semiflash | Kameleony od Semilac

Semilac na każdym kroku zaskakuje nas nowościami. Ale tym razem marka przeszła samą siebie! Bez zapowiedzi w dniu dzisiejszym wyszło osiem nowych pyłków Semiflash. Są to młodsi bracia klasycznego efektu lustra - trym razem w wersji kameleon i holograficznym. Jesteście ciekawe? Zapraszam do oglądania zdjęć, jest na co popatrzeć.


Te mocno zmielone proszki schowane są w malutkich, przypominających kryształ opakowaniach. Każde z nich ma na wieczku oznaczenie, więc nie będzie problemu z pomyłką w razie większego zbioru. W opakowaniu mieści się 0,5 g produktu. Bez obaw - są bardzo wydajne, na pokrycie paznokcia wystarczy bardzo mała ilość. Pyłki, które oferuje nam Semilac występują w ośmiu nowych kolorach. Są to mieniące się pyłki tworzące na powierzchni paznokcia taflę w różnobarwnych kolorach. W zależności od pyłku są to kolory przypominające benzynę w mniejszym lub większym stopniu. Duże znaczenie ma kolor, na który nakładamy pyłek - na czarnym będą przybierały najgłębszy odcień. Na innych kolorach będzie jaśniejszy, będzie wybijała baza.


Jak aplikować pyłki Semiflash?

Na przygotowaną płytkę paznokcia standardowo nakładamy bazę, kolor i top No Wipe (nie pozostawiający warstwy dyspersyjnej). Każdą warstwę oddzielnie utwardzamy w lampie (w zależności od lampy będzie zmieniał się czas utwardzania >klik<). W ewentualności, jeśli nie posiadacie topu No Wipe można użyć lakieru hybrydowego 031 Black Diamod (po utwardzeniu w lampie również nie pozostawia lepkiej warstwy). Następnie należy przejść do aplikacji ulubionego pyłku. Można wcierać go w płytkę paznokcia aplikatorem do cieni, pędzelkiem Semilac Silicone Brush lub po prostu palcem. Pamiętajcie, aby nie używać zbyt dużo produktu - szkoda, żeby się zmarnował. Nadmiar pyłku należy usunąć delikatnie szczoteczką lub pędzelkiem. Jeśli tego nie zrobimy - mogą pozostać drobinki, przez które nie osiągniemy efektu tafli. Kolejnym krokiem będzie nałożenie wybranego topu.

Szybka instrukcja: baza - kolor - top no wipe/czarny lakier - pyłek - top


Kolory:

Efekt lustra SemiFlash Metallic 09 - Drobny pyłek, który w mgnieniu oka i prosty sposób nada Twojemu manicure efekt lustra. Metaliczna powierzchnia zmieni oblicze dowolnej stylizacji kolorowej. Zachwyt otoczenia gwarantowany!

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Bee Mystery 01 - To wyjątkowo cenny pyłek do zdobienia paznokci. W celu jego zebrania pszczoła przysiadła na kwiatach około 15 000 razy! Nie miała czasu na zbędne rozmowy, dlatego tajemnicę bogactwa koloru zatopiła w naszym pyłku. Jesteś w stanie ją rozszyfrować?
Złoty miód Bee Mystery osłodzi stylizację, a efekt kameleona będzie esencją intrygującego niedopowiedzenia.
Kolor: złoto - żółty

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Violet Shell 02 - Oceaniczny bezkres skrywa prawdziwe skarby. Czasem natura w swej życzliwości ofiarowuje nam odrobinę tego bogactwa – wyrzucając drogocenne kamienie i muszle na brzeg morza. Nam nie był potrzebny sztorm, by wydobyć to co najcenniejsze.
Pyłek Semilac Violet Shell charakteryzuje się głębią fioletu zatopioną w nieznanym. Bo… czy można do końca wyjaśnić, co skrywa muszla? Przekonaj się sama, czego spodziewać się po tym pyłku!
Kolor: głęboki fiolet

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Green Venom 03 - Uważaj! Kolor tego pyłku jest bardzo niebezpieczny! Wystarczy, że raz pojawi się na paznokciu, a Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!
Jak rozpoznać objawy po użyciu Green Venom? Twoje paznokcie nasycą się bogactwem zielonej barwy, z wyraźnie złotą poświatą. Efekt kameleona gwarantuje także przebijanie się ekscentrycznego granatu.
Nie ma powodu do niepokoju - SemiFlash Green Venom nie stanowi zagrożenia dla życia ;)
Bogactwo zielonej barwy, z wyraźnie złotą poświatą. Efekt kameleona gwarantuje także przebijanie się ekscentrycznego granatu.
Kolor: dwukolorowa zieleń w odcieniu ciepłym i zimnym

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Amazing Frog 04 -  Wiesz, jakie są żabie mocne strony? Zwinność, skłonność do wyskoków i umiejętność zaskakiwania! Te cechy zostały zamknięte w SemiFlash Amazing Frog!
Pyłek Semilac Amazing Frog zszokuje Cię niebanalnością połączeń kolorów i magią mieniących się barw. Różne odcienie zieleni wzbogacone intrygującym granatem i głębią fioletu.
Gdy zobaczysz efekt końcowy – zarechoczesz z zadowolenia!
Kolor: zieleń przechodząca w fiolet i granatEfekt kameleona SemiFlash Chameleon Purple Viper 05 - Nie trać czujności. Nigdy nie wiesz, kiedy SemiFlash Purple Viper pojawi się na Twojej drodze. Nie jest wielki, ale ma dużą moc budzenia emocji. Na jego widok serce zacznie szybciej bić.
Jadowity odcień fioletu, przechodzący w agresywny róż z domieszką niebezpiecznego złota potrafi zaskoczyć nawet najodważniejszą z najodważniejszych.
Czy będziesz jednak potrafiła ominąć go szerokim łukiem? Nie ma takiej opcji!
Kolor: odwrotność koloru 04, w większości jest tu fiolet mieniący się na zielono

Efekt kameleona SemiFlash Chameleon Antique Cicada 06 - O obecności tego pyłku w stylizacji nie trzeba nikomu mówić. Widać go z daleka! Najbardziej charakterystyczny z całej kolekcji SemiFlash, czaruje mnogością odcieni fioletu, zieleni i złota.
Niezależnie od miejsca występowania, przywodzić będzie miłe wspomnienia wakacji w cieplejszych krajach. Ciiii… Słyszysz obietnicę szybkiego przeniesienia w stronę słońca i relaksu?
Kolor: typowy żuczek lub benzyna, jak kto woli :) mój faworyt!

Efekt lustra SemiFlash Mirror Blue Dragonfly 07 - Od wieków mnogość barw i blask ważki symbolizuje iluzję. Jej magiczne moce i ezoteryczny charakter budzą podziw i przenoszą do świata fikcji, z którego nie chce się wracać.
Pyłek Blue Dragonfly to wyrazisty granat, tajemniczy fiolet i delikatne zdobienia drobinkami. Zatop się w magicznym efekcie lustra i pozwól, by ważka była Twoim przewodnikiem po kolorowym świecie fantazji!
Kolor: głęboki granat delikatnie wchodzący z fiolet, obłęd!

Efekt holo SemiFlash Holo Instinct 08 - Będąc w towarzystwie instynktownie polujesz na najciekawsze okazy. Nikt nie wie, jak to się dzieje, ale zawsze jesteś w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie… My wiemy – zostałaś obdarowana instynktem Holo.
Czuj się wyróżniona! To wyjątkowa broń, która przy umiejętnym wykorzystaniu uczyni Twoje życie bogatym w kolor! Charakterystyczne dla SemiFlash Holo Instinct jest holograficzny efekt uzyskany dzięki miliardom malutkich drobinek. Zabłyśnij w tęczowym wydaniu i pokaż swoje Holo!
Kolor: typowy srebrny holo, uwielbiam te pyłki, idealnie wyglądają z nudziakami!


Lubicie takie efekty na paznokciach? Który z nich wpadł Wam najbardziej w oko? Skusicie się na te nowości? Mój faworyt to SemiFlash 08 Holo Instinct i Chameleon 06 Antiqued Cicada. Wszystkie pyłki możecie zakupić na stronie Semilac >klik<.

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl