Letnia czerwień | Semilac 039 Sexy Red

Letnie dni ostatnio przychodzą i odchodzą w mgnieniu oka. Dla mnie już wiosna jest (ta astronomiczna nadeszła właśnie dziś!) - a więc należy ją celebrować. A jeśli nie, to chociaż wołać, żeby było jej jeszcze więcej. Dlatego znalazłam swój ideał wśród czerwonych lakierów hybrydowych na wiosnę. Bo bez czerwieni obejść się nie mogę!


Lakiery, których używam to te z marki Semilac - ostatnio pokazywałam Wam trochę nowości (pyłki kameleony) od marki, a dziś przedstawiam Wam bliżej kolor, który widzieliście w poście o lakierach idealnych na Walentynki - jak się okazuje nie tylko na Święto Zakochanych pasuje ta czerwień. Zdecydowałam się na nią także na dzień kobiet i to był idealny wybór - słońce pięknie dopisało w ten dzień, a lakier idealnie komponował się z czerwonymi tulipanami. Mowa tu oczywiście o 039 Sexy Red.

Najpiękniejsze lakiery Semilac na Walentynki | Manicure walentynkowy last minute


Lakier ten to bardzo intensywna, jasna czerwień. Wpada delikatnie w pomarańczę, ze względu na swój ciepły odcień. Wygląda inaczej w zależności od światła - cudo. Tutaj zdjęcia w świetle dziennym, naturalnym. 
Jego aplikacja w żaden sposób nie jest problematyczna - dla upartych wystarczyłaby tylko jedna warstwa. Ja nakładam dwie - z przyzwyczajenia. Kolor to mój ideał na lato, myślę, że będzie bardzo często gościł na moich paznokciach. Tak jak wszędzie to powtarzam - najlepiej czuję się w lakierach czerwonych, czarnych i nude.


Na stronie Semilac lakier możecie zakupić w trzech wersjach: klasycznej, hybrydowej i żelowej. Świetny wybór dla każdego - ja jestem fanką hybryd i taką opcję Wam pokazałam na zdjęciach.


Jaka jest Wasza ulubiona czerwień? Zmieniacie ją w zależności od pory roku? Moi faworyci to 028 Classic Wine i właśnie 039 Sexy Red :)

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl