Zapach na wiosnę i lato | Hugo Boss The Scent

Uwielbiam otaczać się zapachami. Kiedyś to były tylko zapachy kwaśne, jednak mój nos nieco się rozwinął w tej materii. Teraz preferuję zapachy świeże, ale nie zbyt kwaśne, wolę te słodsze perfumy. A z każdą porą roku widzę jak potrzebuję nosić na sobie inny zapach. Czy Wy też tak macie? Tym razem pokażę Wam perfumy na wiosnę i lato.


Ten słodziutki zapach schowany jest w przeźroczystej, eleganckiej buteleczce ze złotą nakrętką. Szkło jest ciężkie, a na nim wytłoczono logo marki. Tak samo na nakrętce - ciężko się pomylić, że to perfumy Hugo Boss. Jednak sama nazwa jest malutka, ale myślę, że właśnie taki ulotny The Scent producent miał na myśli pozostawić.


Nuty glowy: Kwiat frezji, akordy miodowo brzoskwiniowe
Nuty serca: Kwiat Osmathusa
Nuty bazy: Prażone ziarna kakao

Perfumy nie są najoryginalniejszym zapachem, jaki wyszedł w ostatnim czasie (bo są stosunkowo nowe - 2016 r.). Nie wyczuwa się tu też dokładnie nut kakao, dopiero po częściowym ulotnieniu. Uwiodły mnie sobą właśnie nutami brzoskwini. Ten zapach zazwyczaj jest na pograniczu słodyczy i kwasoty, a ja lubię takie rozwiązania. Zapach lekko słodki, odrobinę kwiatowy jest idealnym rozwiązaniem na wiosnę, kiedy w końcu chcemy się wybudzić z zimowego snu. Pobudza do działania, jest dziewczęcy i idealny na co dzień.


Są one oskarżane jako te, które nie utrzymują się na ciele zbyt długo - tu przyznam rację, ale tylko dlatego, że rzadko które perfumy pozostają na mnie dłużej niż 3-4 godziny. U mnie mają wybaczone. Jeśli chcę, żeby zapach pozostawał na mnie dłużej - psikam nimi włosy. Efekt gwarantowany. Pamiętajcie tylko, żeby nie robić tego zbyt często, w zbyt dużych ilościach - może powodować przesuszenie włosów ze względu na zawartość alkoholu. Jednak od ważniejszych okazji, myślę, że to nie głupi pomysł i można zaryzykować.


Zmieniacie perfumy w zależności od pory roku? Jacy są Wasi ulubieńcy na wiosnę i lato?
Jakie macie triki na dłuższe utrzymywanie perfum?

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl