Nowa kolekcja Semilac - Danceflow - 174 Fancy Foxtrot, 185 Majesty Waltz, 187 Sweet Rumba

Semilac wraz z Nowym Rokiem i karnawałem przychodzi do nas z nowymi propozycjami lakierów hybrydowych. Jeszcze niedawno pokazywałam Wam lakiery biżuteryjne, które polecam na ten okres, a tu Semilac zrobił niespodziankę. Dlatego to druga część poprzedniego postu. Zapraszam, bo kolekcja jest bardzo roztańczona!


Co mówi sam producent o kolekcji?

KOLEKCJA LAKIERÓW HYBRYDOWYCH DANCEFLOW

Swoboda i emocje, które pulsują w naszych sercach. Radość, którą dzielimy z innymi. Sztuka, która mówi, że jesteśmy czymś więcej niż przemijaniem. To wszystko reprezentuje taniec i inspirowana nim kolekcja  DanceFlow. Uwielbiamy to, jak taniec przenosi nas do innego wymiaru, gdzie bez skrępowania możemy wyrażać siebie i swój nastrój. Zamknięte w bańce, zapominamy o świecie zewnętrznym. Wyruszamy w mikro podróż do miejsca czystej ekscytacji. Głębia naszych doznań nie podlega ocenie. Kolekcja  DanceFlow  to energia, która przeszywa nasze ciała pośród różnorodnych technik tanecznych. Bezpruderyjnie, seksownie, zabójczo. Zawsze autentycznie i z błyskiem! Zatańczymy?


Jednocześnie z kolekcją wyszła nowa odsłona topu matowego - Top Mat Total. To chyba dla wszystkich fanek hybryd o pełnym macie. Poprzednia wersja nie była aż tak matowa, jak ta, szybciej ścierała się z płytki paznokcia i efekt był pomiędzy błyskiem, a matem. Semilac wyszedł na przeciw i zaprezentował nową wersję topu. Na wzornikach pokażę go w innym poście, porównam go z poprzednią wersją. Jesteście zainteresowane?


174  Fancy Foxtrot
Inspiracja: Filuterny i pierwszorzędny Foxtrot rusza na podbój Broadway`owskich parkietów i rzuca wyzwanie wszystkim nudziarzom! Charyzmatyczne pary wirują pośród karmazynowych złoceń i kryształowych żyrandoli. Czarujące suknie i eleganckie smokingi płyną w żyłach gwarnego miasta!
Charakterystyka:
Szmaragdowa i czerwona drobina wtopiona w elegancką czerń.
Krycie koloru - pełne

Przepiękny turkusowo-czarny kolor z milionem zielonych drobinek. Niestety, ale opisywanych czerwonych drobinek nie widzę, nie tylko na zdjęciu, ale także na żywo. Nie ujmuje mu to piękna. Idealnie wpasował się w historię, którą opowiada producent. Na wzorniku widzicie tylko jedną warstwę lakieru. 


185  Majesty Waltz
Inspiracja: W walcu pobrzmiewa echo belle epoque. Kiedy taniec, śpiew i strojne bale rozświetlały dwory Austrii, Wielkiej Brytanii i Francji. Zaklęty w walcu czar i dystyngowanie XIX wieku nie mają sobie równych. Pozwalają przenieść się w świat zasad i wartości opartych na szacunku i optymizmie.
Charakterystyka:
Opalizujące, brzoskwiniowo-srebrne duże drobiny zatopione w przezroczystej bieli.
Krycie koloru - transparentne

Kolor-zaskoczenie. Czegoś takiego jeszcze w palecie Semilac nie ma. Kolor transparentny, który pięknie wygląda na białym odcieniu. Kojarzy się właśnie z takim zimowym walczykiem. Ideał dla tych z Was, które lubią nieoczywisty błysk. Tutaj jedna warstwa lakieru na mlecznym wzorniku.


187  Sweet Rumba
Inspiracja: Pochwała kobiecości na parkiecie. Taniec, podczas którego mężczyzna stanowi jedynie tło dla zdecydowanych i zmysłowych ruchów partnerki. Kobieta, kradnąc show, przenosi widza w świat emocjonujących doznań nęcących i prowadzących na manowce!
Charakterystyka:
Mnóstwo maleńkich, złotych drobin w perłowej masie koloru klasycznego złota.
Krycie koloru - pełne

Sweet Rumba to odpowiedź producenta na potrzeby czystego złota. Tak! To czyste złoto jest bardziej żółte niż Gold Disco, a mniej pomarańczowe niż Royal Gold. Klasyk, który przepełniony jest milionem złotych drobinek. Na wzorniku również jedna warstwa.


Poniżej zdjęcia z innej perspektywy, chciałam Wam pokazać jak pięknie wyglądają lakiery, mienią się ich drobinki w świetle dziennym. A jak wiadomo w świetle sztucznym - efekt jest spotęgowany. Przyjrzycie się tej nowej kolekcji? Ja mam jeszcze ochot na 179 Midnight Samba.


Czy ta kolekcja Wam się spodobała? Jest iście roztańczona, na pewno idealnie wpisuje się w czas karnawału. Kupicie je w regularnej cenie na stronie semilac.pl oraz u dystrybutorów. A jeśli te lakiery Was nie zadowalają, zobaczcie post, w którym pokazałam inne lakiery karnawałowe >klik<.

Pozdrawiam,
P.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl