Lakiery z drobinkami na karnawał | Semilac 037, 081, 080, 094, 109, 144, 148

Sylwester już za nami, ale tym samym zaczęliśmy okres karnawałowy! Z tego powodu chciałam Wam pokazać lakiery hybrydowe Semilac, które mają drobinki. Pięknie będą wpisywały się w zimowy klimat, ale zdadzą egzamin w okresie karnawału. Jeśli jesteście ciekawe - zapraszam do oglądania.


Chyba każda z nas w okresie jesienno-zimowo-karnawałowym stawia na bardziej stonowane kolory. A jeśli nie stonowane to ciemne. Istotne są też drobiny. Kojarzy się to zdecydowanie z Sylwestrem i okresem karnawału. Lubimy błyszczeć i mieć błysk na paznokciach. Oferta Semilac jest bardzo obszerna jeśli chodzi o lakiery drobinkowe i biżuteryjne, nadal asortyment powiększa, a ja wybrałam kilka z tych kolorów.


To będzie krótki post, raczej przegląd lakierów hybrydowych, które możecie znaleźć w ofercie Semilac. Są one moim wyborem na aktualny okres. Poniżej znajdziecie też propozycję manicure, które miałam na Sylwestra.
Lakiery drobinkowe w wersji hybrydowej całkowicie podbiły moje serce! Wyglądają dużo lepiej pod bardzo błyszczącym topem, a także nie są aż tak uciążliwe do zmywania jak klasyczna wersja. Jeśli nadal upieracie się przy lakierach klasycznych (jak ja kiedyś!) to w ofercie Semilac macie identyczną ofertę normalnych lakierów.


Propozycje z drobinkami. Kolory, które dobrze wyglądają samodzielnie, bądź z dodatkiem:

148 Night Euphoria - Głęboki odcień bordo z różową drobinką. Przepiękny, nieoczywisty kolor pochodzący z kolekcji Unique (kolekcja ta wyszła w poprzednim roku i zrobiła na mnie ogromne wrażenie!)

081 Night In Vegas - Jedni mówią, że podstawa tego koloru jest czarna, a drudzy, że głęboko granatowa. Według mnie zależy to od światła. Ten lakier jest wypełniony drobinami w różnym rozmiarze, od dużych pomarańczowych, średnich niebieskawych, aż po malutkie srebrne. Zdjęcie na paznokciach poniżej

080 Amazon Forest - Intensywna, perłowa, głęboka zieleń o ciepłej tonacji. Idealnie wygląda pokryta matowym topem. 


Kolory biżuteryjne, które wyglądają dobrze jako jeden-dwa osobne paznokcie lub zdobienie. Niemniej podziwiam tak odważne dziewczyny, które biżuteryjne lakiery nakładają na wszystkie paznokcie, ja bym się chyba nie odważyła ;)

037 Gold Disco - Złoto pokryte wielkimi drobinkami ze złota. Nie mam więcej pytań, ten kolor zna chyba każdy!

094 Pink Gold - Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kolorów lakierów Semilac. Różowa podstawa z milionem złocistych drobinek. Chyba każda z nas zna ten kolor, a każda fanka hybryd miała już go na paznokciach.

109 Miss Of The World - Lakier jest przepełniony różowymi i srebrnymi drobinami w różnym rozmiarze. Zdecydowania przyciąga wzrok!

144 Diamond Ring - Kolejny lakier - klasyk od Semilac. Srebro z wielką dawką drobinek. Kolor biżuteryjny, który gości w kosmetyczce każdej hybrydomaniaczki.


A to mój wybór na sylwestra i karnawał. Kolor 081 Night In Vegas zauroczył mnie swoim nietuzinkowym kolorem i nieoczywistymi drobinkami. W związku z tym, że lubię ciemne lakiery na krótkich paznokciach, na taki właśnie zestaw postawiłam. Zobaczcie same:


Na jakie lakiery stawiacie w okresie karnawału? Chętnie się dowiem, może poszerzę swój niemały już asortyment ;) A może skusicie się na którąś pozycje, którą Wam pokazałam?

Pozdrawiam,
P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl