Nieoczywiste paznokcie na zimę
- Semilac 016 + Semilac 094

Śnieżynki, rudolfy, Mikołaje już Wam wychodzą bokiem? Mi nie, ale pokażę Wam inną, paznokciową opcję, którą możecie wykorzystać na jesień, zimę, święta i sylwestra. Jest błysk, jest stonowanie, ale także geometryczny wzór. Kto lubi, ręka do góry! Ta propozycja to kolejny wpis z serii #winterweek, który tworzę we współpracy z moimi koleżankami - blogerkami.


Ten manicure powstał w mojej głowie już dawno. Kocham głęboką szarość, stonowane paznokcie, ale ten błyszczący lakier zdobył moje serce już bardzo dawno temu. Właściwie zdecydowałam się na to połączenie, bo zobaczyłam je już wcześniej na Instagramie. Nie było żadnego zdobienia, wszystkie paznokcie wykonane lakierami Semilac, w kolorze 016 Grunge, a na jednym paznokciu 094 Pink Gold. Zaczarowało mnie to połączenie.


016 Grunge to bardzo ciemny szary, grafit. Elegancki kolor, który dobrze wygląda na każdym paznokciu. Szczególnie dla fanek ciemnych kolorów.

094 Pink Gold można powiedzieć, że to klasyk marki Semilac. Milion błyszczących drobinek w odcieniu różowego złota. Każda kobieta lubi takie błyskotki.

Te dwa lakiery pokazywałam Wam w moich propozycjach lakierów Semilac na jesień. Nie mogę jednak swierdzić, że obydwa kolory nadają się na cały rok. Idealne, eleganckie połączenie.Na zdjęciu powyżej macie zestawienie dwóch dłoni. U jednej i drugiej ręki wzorki nieco się różnią, ale są utrzymane w tej samej tematyce. Bardzo lubię geometryczne wzory na paznokciach, co mogliście już zobaczyć w poście z manicure negativ space. 

 Semilac 017 Deep Red - negativ space


Na jaki manicure postawicie na te święta? Klasyka, czy coś mniej oczywistego?

Ciekawe jakie pazury będą miały moje dziewczyny :D Zajrzyjcie do nich:

Alicja/AlaMaKota: www.kotmaale.pl
Agnieszka/White Praline: www.whitepraline.pl/
Agnieszka/aGwer: www.agwerblog.pl
Klaudyna/ekstrawagancka: ekstrawagancko.blogspot.com/

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl