Semilac 071 Deep red - negativ space

Jesień za oknem, jesień w makijażu, a także jesień na paznokciach. Dziś pokażę Wam moją propozycję, która skradła moje serce, kiedy oglądałam inspiracje paznokciowe na wielu stronach. Mowa tu o #negativespace. To zdobienie jest bardzo efektowne, a każde może wyglądać inaczej. Ja dziś postawiłam na klasykę z doborem koloru, a także wzoru. Zapraszam.


Kolor

Lakier, który wybrałam to Semilac w kolorze 071 Deep Red. Jak sam producent wspomina, jest to głęboka, zimna czerwień, o eleganckiej tonacji. I właśnie tak bym ją określiła. Cudowna czerwień, która będzie sprawdzała się na porę jesienną, ale latem też będzie wyglądała dobrze ze względu na swój klasyczny, elegancki odcień. Jak wiadomo - klasyka zawsze się obroni.


Wykonanie

Jeśli chodzi o sam wzór na paznokciach, jest to łatwe zdobienie, które nadaje efektywności manicure. Wykonałam go przy użyciu cieniutkiego, płaskiego pędzelka (mój jest do manicure, ale jeśli nie macie nic innego w swoich zbiorach, może być to pędzelek do brwi, który później należy dobrze wyczyścić). Wyznaczyłam sobie wierzchołek trójkąta, który chcę zostawić, a następnie pokryłam kolorem resztę. Jest to banalnie proste. Jeśli coś nie wyjdzie, wystarczy przetrzeć paznokieć wacikiem bezpyłowym i zacząć od nowa.


Lakier

Na stronie Semilac kolor oznaczony jest jako pełnokryjący. I tu zaczynają się schody, gdyż po dwóch warstwach widzę gdzieniegdzie prześwity. Żałuję, że nie dodałam jeszcze jednej warstwy, dla własnego dobrego samopoczucia. Z daleka tego na szczęście nie widać, na zdjęciach wydaje mi się, że także nie. Na przyszłość będę wiedziała jak obchodzić się z tym lakierem.


Efekt

Paznokcie robiłam w weekend, a w sobotę byłam na ślubie i weselu koleżanki. Zdarzyło się, że ktoś był zaciekawiony tym manicure, ze względu na sam wzór. Pięknie dopełniał moją sukienkę, a same paznokcie wyglądały bardzo dobrze i efektownie.


Co sądzicie o tym typie manicure? Lubicie negative space? Jakie paznokcie lubicie nosić jesienią?

Pozdrawiam,
Paulina

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl