#25 Ambasadorka Le Petit Marseillais

Któregoś dnia zobaczyłam u Śmieti, że marka Le Petit Marseillais prowadzi nową kampanię i szuka ambasadorek. Niewiele myśląc zgłosiłam się - czemu nie :)

I tym sposobem zostałam wybrana jako ambasadorka marki. W ogóle nie spodziewałam się, ale dostałam maila, że dostanę paczkę. Wiem, że wiele dziewczyn bardzo chętnie wzięło udział i dostało się. Świetna sprawa dostać taką paczkę-niespodziankę :)


W tej pachnącej paczce dostałyśmy również list, który mówił po kolei, co mamy zrobić. Było bardzo wesoło, otwierałam paczkę z moją mamą.
Naszym zadaniem było odgadywać zapachy :) Poniekąd nam się to udało. Wiedziałyśmy, że dostałyśmy cytrusy, które obie uwielbiamy.
W środku dostałyśmy również przewodnik, który mówił dlaczego właśnie te produkty zostały wybrane do naszej paczki. Cała paczka jest piękna, a w przewodniu można zobaczyć cudowne zdjęcia, zobaczcie dalej!

W środku zastałyśmy dwa żele pod prysznic. Większa wersja to pomarańcza i grejfrut (ze względu na grejfrut zostaje u mnie <3) oraz werbena i cytryna. Moja mama bardzo upodobała sobie werbenę dlatego zostaje u niej!
W przesyłce dostałam także bardzo dużo próbek, które porozdaję przyjaciółce i znajomym, niech każdy skorzysta!


Jaka byłaby Wasza wymarzona paczka-niespodzianka? :)
Zachęcam do rejestrowania się na ich stronie, warto dostać taką pachnącą przesyłkę!

Pozdrawiam,
Paulina

4 komentarze:

 1. Gratulacje tytułu ambasadorki! Wyśmienicie muszą pachnieć, przydałaby mi się opaska na oczy :) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiam te żele! Każdy cudownie pachnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Moje ulubione to grejfrut i pomarańcza oraz brzoskwinia i nektarynka :) mmmmm

   Usuń

Copyright © Paulina blog | BLOG Design: karografia.pl